s
s
a

Nanogemi Kano ve Deniz Kayağı / DALYAN

Ürünlerimiz için tıklayınız

Dalyan Kano Gezilerimiz Üzerine

Kano gezimizden bir kuple izleyin

Facebook sayfamızdan takip edin

Dalyan'ı nasıl bir yer?

BİLGİ@NANOGEMİ.COM / MOBİLE:(+90)- 539- 2810311

Ürünlerimiz, Fiyatlar ve Sipariş üzerine:

1-Ahşap kompozit ürünler: Atölyemizde kanoların yanısıra, deniz kayakları, yelkenli kano veya kayık, balıkçı sandalı, su sporları taşıtları, kürekli dragon tekneleri temin edilir. Kano-Kayak türleri dengeleyici gövde monte etmeye uyumludur.

Tasarımı, dayanımı, hız ve dirençleri, denizcilik özellikleri mühendislik büromuzda önceden hesaplan özel ürünler, sipariş üzerine ürettirilir veya temin edilir.

2-Hazır Plastik bazlı ürünler: Ayrıca ahşap kompozit haricinde plastik bazlı bir çok model deniz kayakları, balıkçı kanoları, şişme kanolar, tek kişilik eğlence ve oyun amaçlı kanolar tarafımızca tedarik edilir. Her türlü kano kayak aksesuar ihtiyacınız için de bizimle temasa geçebilirsiniz. Bu tip tedarik ürünlerimizi sipariş ettiğiniz gün kargoya veriyoruz.

 

Teknik Bilgiler

Ölçüler:

Eğlence amaçlı tasarımlarda ağırlıkla taşıt vergisine tabi olmayan 5 m altında ve vergi sınıfı en düşük olan 5-9m boylardardaki su taşıtları önceliklidir. Böylece masrafsız bir ürün sunuyoruz.

Malzeme:

Malzeme bilimi her geçen gün geliştikçe, üretimde de yeni yöntemler devreye girmektedir. Bu da çok daha hafif ve çok daha dayanıklı ürünler çıkarma olanağı sunuyor. Nanogemi deniz yapılarının dayanımını artırma ve iyileştirilmesi konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir firmadır.

Genelde su konturplağı, örgü cam elyaf ve epoksi yapıştırıcı bu tarz ürünlerde tasarımsal olarak bir standarda ulaşmış durumdadır. Öte yandan bu özelliklerden taviz vermeden her yerde kolay bulunabilecek malzemeleri tercih ediyoruz.

 

     
s
s