Gemi Mühendisliği ve Kayık İmalatı
s
s
nanogemi kano gezi a


DALYAN'DA KANO & DENİZKAYAĞI GEZİLERİ

nanogemi_kanocu2

Dalyan'da kano ile gezi Dalyan'ın teknelerle görülemeyecek yerlerini keşfetme olanağı sunar size. Hele akşam saatleri güneş kaybolurken ahşap kano içerisinde kanonuzun küreklerini çekerken romantizmin sizi sarmasına engel olamazsınız. Dalyan'da kanallarında kanoyla gezmezseniz Dalyan tam yaşanmış sayılmaz. Bir kano da siz kiralayarak rahatlıkla kanallarda gezi yapabilirsiniz.. Muhakak katılın, siz de hissedeceksiniz farkı. Her türlü yardım için nanogemi her zaman yanınızda. Tek koşul yüzmeyi bilmektir.

nanogemi_kanocu3

Carettalar ve Yalıçapkını Yurdu Dalyan'da Kano Gezisi

Eğlenceli kanal gezisi yanısıra, sabah erken saatlerde Köyceğiz gölünde kuş gözlemi yapabilirsiniz. Kaplıcalara gidip çamur banyosu yapar aynı zamanda göl kenarındaki köyleri keşfedebilirsiniz. Gözünüze kestirdiğiniz uygun bir yerde yüzebilir, gün boyunca çok keyf aldığınızı bizzat hissedersiniz. Dalyan Türkiye'nin önemli kuş çeşitliliği barındıran sazlıklara sahiptir. Muhakkak görün. Yanınızdayız, sizinle olmak sevindiriyor bizi..

Kano ve denizkayakları eğlenceli, dinlendirici, kullanımı kolay, sportif ve zevklidirler. Yeni yerler keşfetmenin en heycanlı yollarından biri kano gezileridir.Kullanımı oldukça basit olan bu su araçları bazı konulara kulak vermeyi gerektirir.

- Muhakkak can yeleği kullanın. Yüzmeyi öğrenin.

- Kürek kullanma teknikleri daha rahat bir sürüş sağlar. Bunları deneyin ve belleyin.

- Gezeceğiniz bölge hakkında bilgi edinin. Yanınıza yiyecek ve içecek, küçük çakı, ip, telefon, su geçirmez çanta vs. içeren sırtçantası almayı unutmayın.

 

 

a